WYBIERZ ORYGINAŁ. ZYSKAJ 40 %.*

ORYGINALNE CZĘŚCI EKSPLOATACYJNE
DO WYBRANYCH MODELI BMW.

Oryginalne części eksploatacyjne BMW.

WYBIERZ ORYGINAŁ.
ZYSKAJ 40 %.*

ORYGINALNE CZĘŚCI EKSPLOATACYJNE
DO WYBRANYCH MODELI BMW.

Zyskaj 40% - Zapytaj o ofertę.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Gazda Group sp. z o.o. za pośrednictwem
Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Spraw, by Twoje BMW było zawsze autentyczne i gotowe na każde wyzwanie. Postaw na Oryginalne Części BMW, które gwarantują bezkompromisową jakość, perfekcyjne dopasowanie do Twojego modelu BMW i optymalne bezpieczeństwo. Zapewnij sobie nieprzerwaną radość z jazdy przez wiele tysięcy kilometrów.

Już teraz skorzystaj ze specjalnej oferty na oryginalne części eksploatacyjne i zestawy przeglądowe do Twojego BMW i zyskaj 40%.*

Oryginalne części BMW to gwarancja niezawodności, najwyższej jakości zastosowanych materiałów oraz długiego okresu użytkowania w połączeniu z atrakcyjną ceną.

100% JAKOŚCI. 100% BMW.

ORYGINALNE TARCZE HAMULCOWE BMW.

W krytycznych sytuacjach liczy się każdy centymetr. Dlatego oryginalne tarcze hamulcowe BMW są indywidualnie przystosowane do właściwości danego modelu: aerodynamiki, działania ABS, karoserii, układu jezdnego i silnika. Zapewniają maksymalną skuteczność hamowania i długą żywotność.

ORYGINALNE KLOCKI HAMULCOWE BMW.

Oryginalne klocki hamulcowe BMW są wykonane z materiałów o wyjątkowej wytrzymałości na wysokie temperatury i stabilności wymiarowej. Regularnie prowadzone podczas produkcji testy i symulacje gwarantują najwyższe bezpieczeństwo oraz niezawodne i skuteczne hamowanie w każdej sytuacji.

ORYGINALNE ZESTAWY PRZEGLĄDOWE BMW.

Twoje BMW dzień w dzień pokazuje maksimum swoich możliwości – tylko niezakłócona współpraca wszystkich części i układów zapewni mu pełną funkcjonalność. Dlatego postaw na oryginalne zestawy części przeglądowych BMW, które zapewniają najwyższą jakość i optymalne dopasowanie.

Nasi doradcy serwisowi chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą dobrać odpowiednie oryginalne części eksploatacyjne i kompletne zestawy przeglądowe do Twojego BMW.

* Oferta dotyczy wybranych części eksploatacyjnych.